Zobacz nową stronę
www.filmfactor.eu

zamknij to okno

FilmFactor - poczta@filmfactor.pl

 

Filmy nie wyświetlają śię w przeglądarce Google Chrome, użyj innej przeglądarki.

pobierz - mozilla firefox       pobierz - wtyczkę flash

Technika / wynajem - cennik

 
 
www.filmfactor.pl
powrót
 
 

Dom Produkcyjny Film Factor posiada własny 16 torowy wóz telewizyjny do produkcji i realizacji w technologi HD/SD na żywo.Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do produkcji filmowej i telewizyjnej - pracujemy wyłącznie na własnym sprzęcie.

 

 

Do dyspozycji Państwa: 

MOBILNE STUDIO  HD-2 Factor z kamerami XDCAM HD 350/900 i dwoma niezależnymi zestawami realizacji i transmisji telewizyjnej na żywo, garafiką live i systemem powtórek sportowych dla  4 kamer zaprojektowane zostało z myślą o multimedialnej  realizacji i transmisji telewizyjnej wydarzeń Live, a miksowania różnorodnych sygnałów wideo, grafiki i audio zapewnia parametry  zgodne z najwyższymi standardami telewizyjnymi HD 1080/50i.   

Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Obrazek


 

 • 1.MOBILNE STUDIO  HD-2 Factor (wóz  do produkcji  i transmisji na żywo) posiada:

 

- Dwa niezależne zestawy do produkcji, realizacyji i transmisji HD HS 2800 (12 kamer ) i HS 1000F (5 kamer).

Telewizyjne zestawy realizacyjne wozu transmisyjnego HD2-FACTOR mogą pracować niezależnie, lub można je łączyć razem, zapewniając wspaniałą (10-bit 4:2:2) jakość obrazu wraz z różnorodnym niezależnymi wejściami i wyjściami. SE-2800 ma również potężne, łatwe w użyciu efekty, takie jak podwójny PiP, downstream keyer (DSK) oraz logo. Natomiast zestaw realizacyjny HD HS1000F dzięki swojej mobilnej modułowej konstrukcji, można stosować w realizacjach wewnątrz budynków-obiektów.

Telewizyjny zestaw realizacyjny wozu transmisyjnego HS 2800 dzięki wbudowanemu systemowi "muliviewer' zapewnia kompletny podgląd wszystkich 12 wejść, jak również okna Preview i Program. Monitor posiada również informacje Tally, gdzie Program podświetlony jest na czerwono, a Preview na żółto. Wbudowany mikser audio pozwala na kontrolowanie dźwięku ze wszystkich kamer, wyświetlane poziomy można edytować i miksować  niezależnie, lub wykorzystać  jako ścieżkę efektową. Dodatkowo wbudowane na co czwartym kanale wejście HDMI pozwala na podłączenie dodatkowego żródła wideo, jak DVD, player. Każda karta wejścia SDI zapewnia wejście Kompozyt wideo w czasie rzeczywistym niezależnie od typu wejścia.

-  TORY KAMEROWE, w tym; 16 kpl 100 - 150 m torów kamerowych linka HD firmy DRAKA,  16 światłowodowych torów kamerowych z konwenterami HD SDI / SD SDI  pozwalające na przesłanie sygnału HD na odległość łączną ok.5 km.

- SYSTEM POWTÓRKOWY 3PLAY 425 z konsolą MS to najnowszy produkt NewTek do slow motion wozu transmisyjnego. Powtórki z najlepszych akcji w grze, na żywo w przyspieszonym tempie lub w spowolnieniu, w krystalicznej jakości dzięki przełomowemu algorytmowi super-rozdzielczości, użwając posiadanych kamer HD i SD. Kontroluje odtwarzanie przy pomocy T-bar'a i szybkości od 0% do 100%.  3Play 425 dostarcza profesjonalne powtórki na żywo, które wzbogacą Twoją realizację.

Obrazek

  Prezentacja filmowa 3PLAY 425 - film link  
Obrazek

- GRAFIKĘ DO REALIZACJI NA ŻYWO CG-500 to potężne narzędzie grafiki live do wydarzeń sportowych, produkt roku 2014.

- ZESTAWY MONTAŻU I GRAFIKI wyposażone jest w trzy 8 procesorowe 32 RAM zestawy PC i MAC PRO z programem Fianal Cut, zestaw grafiki multimedialnej  oraz transmisji ON-LINE, Ponadto HD2-Factor posiada wszelkiego rodzaju wzmacniacze, konwertery, skalery sygnału VIDEO I AUDIO, rejestratory, itd.

- ZESTAWY REALIZACJI AUDIO HD2-Factor wyposażony jest w mikser cyfrowy Yamaha V1 96 i analogowy Yamaha 216, synchonizator audio-video DAC 90, cztero-kanałowy rejestrator audio ZOM6, 5 kpl. mikroportów Sennheiser G3 z mikrofonami krawatowymi dookólnymi i kierunkowymi, 4 kpl mikroportów  MIPRO w zestawie z odbiornikiem ACT 747 i mikrofonami nagłownymi i estradowymi - kpl4, oraz inne specjalistyczne mikrofony kierunkowe dla komentatorów, dynamiczne i pojemnościowe.

- MULIMEDIALNE SYSTEMY  - multimedialna konfiguracja  HD2-FACTOR  pozwala przydzielić 6 niezależnych multi sygnałów wyjściowych: HD SDI, SD SDI, HDMI, KOMPONENT, KOMPOSIT.

Konfigurację wozu transmisyjnego  do produkcji na żywo określa Zamawiający. Podstawowy opis zamówienia powinien zawierać; rodzaj usługi, ilość i rodzaj techniki zdjęciowej i specjalistycznej, rodzaje obiektywów. Plan sytuacyjny rozmieszczenia kamer, miejsce instalacji reżyserki, dostęp do przyłącza elektrycznego, ilość i rodzaje przyłączy multimedialnych i sygnałów wyjściowych. Plan realizacji dźwięku i schemat oświetlenia. Ponadto, scenariusz programu, czasy instalacji, prób kamer, gotowość i czas realizacji.

Pobierz klucz konfiguracji  wozu transmisyjnego  - PDF  ,  prezentacja wozu transmisyjnego HD2- FACTOR - FILM  , Zobacz Data video  film 

Obrazek
Obrazek
 

Dodatkowo posiadamy lekki zestaw realizacyjny pracujący w technologi SD na bazie czterokanałowego miksera HS 500 o kompresji 4:2:2. Zestaw wbudowany w standardowy rak wyposażony jest w cztery tory kamerowe, monitory poglądowe, rekorder SD. Zestaw HS 500 świetnie się sprawdza przy małych niskobudżetowych produkcjach, jak: małe konferencje, kongresy, bankiety. Łatwy do transportu i instalacji.

 

 

 • Zasady wynajmu telewizyjnego wozu transmisyjnego  do produkcji realizacyji i transmisji sygnału wysokiej rozdzielczości HD2-FACTOR  

Usługa wynajmu  wozu transmisyjnego do produkcji i realizacji na żywo  HD2-FACTOR i czas jego pracy liczony jest od momentu przyjazdu na plan zdjęciowy na min. 5 - 6 h przed realizacją (w celu przygotowanie wozu do pracy) do momentu opuszczenia planu (jednak nie więcej niż do 10 -12 godzin w ciągu jednego dnia ). Obsługę techniczną wozu stanowi zespół Film Factor ( inż. wozu + technicy, kierowca). Fim Factor może zapewnić również reżysera, zespół realizacyjny i opearatorski.

 

  Zamówienia należy składać do studia z dokładnym opisem konfiguracji wysłanym w zapytaniu ofertowym

- pobierz: PDF: WARUNKI WSPÓLPRACY: PDF, cennik-KLUCZ: PDF ,  wszystkie PDF

 Nowa strona Film factor  - OFERTA  

***

TECHNIKA STABILIZACJI RUCHU  

 • ramię kamerowe 3-12 m. z ruchomą głowicą ze sterowaniem dla kamer ciężkich i lekkich -  FILM 

Obrazek

 • steadycam dla kamer ciężkich i lekkich urządzenie zapewniające możliwość płynnego filmowania w ruchu – wrażenie lotu kamery między ludźmi.Flout 12FC - uniwersalny  do pracy dla kamer ciężkich i lekkich z monitorem i zasilaniem.- film  
  Obrazek
   
  Zestaw do realizacji zdjeć w powietrzu - CamCopter.  
  Obrazek
   

***

STOŁY MONTAŻOWE - ZESTAWY MOBILNE 

 • Zestawy  montażowe MAC PRO HD z programami  FINAL CUT STUDIO 7 i 10 
 • zestaw mobilny  - MAC BOK do montazu w terenie 
 • zestawy montażu na żywo HD/SD MS HS1000F , HS2800   

Obrazek

 

  TECHNIKA ZDJECIOWA I Audio - wynajem

 • zestawy kamerowe - kamery naramienne  HDCAM, XDCAM HD, NEX-FS700, EX3(1), HDV, DVCAM -zobacz RODZAJE I TYPY KAMER - TU 
 • teleprompter TP200, teleprompter w pełni konfigurowalny monitowany ekran, wraz z ultra płynne przewijanym tekstem dopasowuje się do pozycji poziomej i pionowej Wyposażony w i-Pilota pozwala kontrolować prędkość tekstu i zatrzymanie go. Świetny do produkcji w terenie przy produkcji filmów  promocyjnych.
 • inny sprzęt do produkcji vizji i foni (statywy, monitory, zestawy mikrofonów bezprzewodowych i przewodowych, miksery reporterskie, rejestratory, karty pamieci, zestawy oświetleniowe, itp.)
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek

Obrazek
Obrazek
   

Sprzęt dostarczamy na plan osobiście z asystentem lub technikiem. Przy zamówieniach stałych i dłuższych iż 3 dni  udzielamy do 20% rabatów. Zadzwoń tel.601 501290 , poczta@filmfactor.pl

 

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
  

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Canon EF Lens to Sony NEX Speed Booster

Obrazek

CENNIK WYNAJMU SPRZĘTU   
 • Wóz do produkcji i realizacji na żywo  wysokiej rozdzielczości HD-2 Factor w technologii  HD/SD . Zestaw konfigurowany  indywidualnie w zależności od potrzeb. Cena zestawu do negocjacji. Pobierz KLUCZ konfiguracji i wyceny -  oferte PDF i  cennik                                                                      
 • Mały zestaw realizacyny SD  do realiacji  na żywo z interkomami dla 4 kamer SD - zestaw HS 500 w raku. Cena od 1500.00 zł. + kamery SD                                      
 • Interkomy, tory kamerowe HD linka po 100 m,  światłowodowe tory kamerowe, konwentery SDI, HDMI, wzmacnicze sygnału, monitory, zestawy odsłuchowe, radia, rejestratory. Cena do uzgodnienia w zależności od rodzaju sprzętu i ilości dni zdjeciowych .                    
 • Mobilny bezprzewodowy zestaw transmisji SD/HD obrazu i dźwięku zasięg do 500 m. Cena wynajmu zestawu SD 300 zł.                                                                                                                                            
 • telebimy - ledy od 6 - 150 m2...cena do negocjacji przy usługach kompleksowych/ realizacja + telebim 

 Zestawy na plan - zamówienia zbiorowe

 • Wynajem sprzętu specjalistycznego (krany ,wózki, wieże kamerowe, wóz realizacyjny, oświetlenie, estrada, telebimy nagłośnienie)................................................według umowy 
 • Wynajem pełnego zestawu reporterskiego za 1 dzień (kamera, lampka na kamerę, statyw, monitor, zestaw oświetleniowy, dźwięk) ............................................................. 1200 zł 
 • Wynajem techniki  zdjęciowego na 6 dni razem lub dłużej ............ upust cenowy 20%  

 

 
 
Kamery telewizyjne- kamery filmowe - aparaty / osprzęt 
Kamery XDCAM F335L z obiewktywem standard 20x  700 zł                                      
Kamery NEX FX 700 RH z obiektywem standard 18x200 500 zł.                                    
Kamery XDCAM EX1R EX 3                                                           400 zł.                                    
Kamery DVCAM 390    300 zł.                                    
Aparaty 5D Mark II z obiektywem standard i statywem foto   500 zł.                                  
Statywy do kamer - różne  150 zl                                     
Obiektywy specjalistyczne filmowe i fotograficzne                                               do uzg.                                    
Teleprompter TP200                                                                   400 zł.                                    
Technika stabilizacji ruchu                                      
Stadycam dla kamer do 7 kg.                                                     600 zł.                                    
Slayd jazda dla lekkich kamer i aparatu 5D Mark II                        300zł.                                     
Ramie kamerowe na kółkach 3-9 m.z gorącą głowicą do wszyskich kamer    1500 zł                                    
Camcopter   brak                                    
                                       
Monitory, oświetlenie-osprzęt                                      
Monitor JVC 14/ SD do pracy w terenie (zasilanie 12V lub 230V)   200 zł.                                    
Monitor Data Video 19/HD do pracy w terenie (zasilanie 12V lub 230V)   600 zł.                                    
Monitory podglądaowe 7/HD/SD  100 zł.                                    
Reporterski zestaw oświetleniowy ( 1 X 800 W, 2X 650 W )              500 zł.                            
     
Zestaw oświetleniowy bezcieniowy LUPO 5400K                               200 zł.                                    .

Folie konwersyjne i zmiękczające, blenda różne, statywy oświetleniowe,

komory bezcieniowe ładowarki, baterie, światła studyjne      

100zł. 

Oswietlenie nakamerowe- halogen, ledy

100zł.  
Technika dźwiękowa - osprzęt  
Zestaw dźwiękowy (mikser, tyczka, mikrofon kierunkowy, słuchawki, kable)   500 zł. 
Mikroporty, mikrofon bezprzewodowy, słuchawki  150 zł.
Mikrofony dynamiczne, pojemnościowe z kablami  100 zł.
Mikser studyjny Yamaha 206C  500 zł.
Zestawy montażowe  
Zestaw montażowy MAC Pro HD oprogramowanie Final CUT Studio 7.0   190 zł / 1 godzina
Zestaw montażowy MAC Pro SD oprogramowanie Final 3.0   80 zł  / 1 godzina 
Zestaw grafiki z pogramami Adobe, Corel,                                100 zł / 1 godzina   
Zestawy PC, MAC do konwersji i innych zadań     50 zł  / 1 godzina
Honoraria Ekipy zdjęciowej za jeden dzień pracy ( 8 - 10 godz.)
Operator kamery ENG                                                                         300 - 500zł  
Asystent operatora kamery                                                          200 - 300 zł   
Dźwiękowiec                                                                                          300 zł  
Kierowca                                                                                                   150 zł 
Operator stadycamu i kranu  800 zł.
Technik - asystent stadycamu  300 zł.
Oerator ramienia kamerowego  500 zł.
Technik- asystent ramienia kamerowego  300 zł.
Reżyser, kierownik produkcji, scenarzysta, wizażystka, logistyka (diety, hotele, noclegi) - honoraria do uzgodnienia   

Realizator telewizyjny do realizacji na żywo

 800 zł.
     
Honoraria montażystów.
Grafik komputerowy   60 zł / 1 godzina
Montażysta filmowy   50 zł / 1 godzina   
Asystent montażysty/ archiwista 50 zł / 1 godzina
   
Scenariusze filmowe, scenariusz do filmu promocyjnego do 15 min do uzgodnienia 
Scenariusz spotu reklamowego     ok. 1500 zł    
Logistyka  
Samochód Bus, Van, Kombi    1,2 zł za 1 km 
Samochody specjalistyczne   1 zł. km
   
 
  Prezentowany cennik nie stanowi oferty handlowej, jest tylko punktem wyjścia (kluczem) do planowaniu budżetu.   Przy produkcji cyklicznych form telewizyjnych i filmowych oferujemy rabaty cenowe.
   
  Zadaj pytanie zapytaj o termin: formularz kontaktowy  lub zadzwoń tel.0601 501290
   
   Wszystkie ceny podane są netto. Do w/w cen dolicza się ; 5 -15 % dodatku agencyjnego i 23 % VAT
   
   
   
 

 
 
 
 
STRONY : 1 |Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

PartnerzyDMF

Dom Mediowy FilmFactor partner biznesowy PolsatMedia