Zobacz nową stronę
www.filmfactor.eu

zamknij to okno

FilmFactor - poczta@filmfactor.pl

 

Filmy nie wyświetlają śię w przeglądarce Google Chrome, użyj innej przeglądarki.

pobierz - mozilla firefox       pobierz - wtyczkę flash

Produkcja sygnału na żywo - transmisja

 
 
www.filmfactor.pl
powrót
 
 

Naszą specjalnością są produkcje telewizyjne na żywo i wideokonferencje mostowe w czasie rzeczywistym. Nasze lekkie, mobilne 16 kamerowe studio HD jest doskonałą alternatywą dla dużych i ciężkich wozów telewizyjnych.

 

- Produkcje realizacje tv 2009 -2014

***

Nasze mobilne studio jest naprawdę perfekcyjne i spełnia najwyższe standardy realizacyjne

 

Wóz transmisyjny HD-2 Factor to 16 kamerowe Mobilne Studio Telewizyjne. Jest zbudowane na platformie samochodu dostawczego Mercedes Sprinter, wyposażone w światłowodowe tory kamerowe (2x8x1km), 12 tradycyjnych torów kamerowych HD typu "linka" po 100-150 m każdy. Posiada trzy zestawy HD do realizacji na żywo  firmy Daty Video, w tym najnowszy mikser (złoty produkt roku 2013) telewizyjny zestaw MS HS-2800,  system powtórek 3PLAY i Slow motion dla 4 kamer, zestaw grafiki live CG-500 (link), stół montażowy Mac PRO z programem Final Cut, oraz zestaw transmisji do internetu i wideokonferencjji. Standardowo HD2 Factor wyposażony jest w kamery XDCAM HD 350 /900.

Dla małych nisko budżetowych produkcji proponujemy zestaw MS HD/SD 1000F  

 

 

Dzięki Mobilnemu Studiu Telewizyjnemu nasze możliwości produkcyjne są praktycznie nieograniczone

To już nie tylko wysokiej jakości telewizyjne i internetowe transmisje na żywo z eventów i wydarzeń sportowych, ale również przekazy z konferencji biznesowych i wideokonferencje mostowe ze streamem w czasie rzeczywistym w obu kierunkach. Więcej w zakładce wideokonferencje.

 

W 100 % własna, nowoczesna, specjalistyczna technika do realizacji, transmisji i produkcji filmowej, własne serwery streamingowe i publikujące, a przede wszystkim znakomity zespół specjalistów pozwala nam zaspokoić w pełni oczekiwania naszych Partnerów.

 

Konfigurację wozu transmisyjnego do realizacji i transmisji na żywo, oraz skład osobowy zespołu realizacji i transmisji określa nasz Partner. Jednak zawsze możecie liczyć na naszą radę i pomoc! Szczegóły oraz konfiguracje dla standardowych produkcji i klucz do wyceny znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do współpracy, w przypadku pytań prosimy o kontakt  poczta@filmfactor.pl, tel.601 501290

 

TELEBIMY 

Do dyspozycji diody wewnętrzne i zewnętrzne:

 
Obrazek
Obrazek
   

SMD P2 moduł: 0,5x0,5m. rozdzielczość modułu: 172x172 pixele. Przykładowe wymiary format 16:9 3,5x2,0m. ; 4,5x2,5m.; 5,0x3,0m. ; 8,0x4,5m, oraz większe w zależności od potrzeb i miejsca eventu.

Pobierz PDF

 

 

Zobacz nową strone Filmfactor 


    Nasze referencje , usługi operatorskie , produkcja i realizacje na żywo, technika zdjęciowa

 

 

 
 
 
 
STRONY : 1 |Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

PartnerzyDMF

Dom Mediowy FilmFactor partner biznesowy PolsatMedia