Zobacz nową stronę
www.filmfactor.eu

zamknij to okno

FilmFactor - poczta@filmfactor.pl

 

Filmy nie wyświetlają śię w przeglądarce Google Chrome, użyj innej przeglądarki.

pobierz - mozilla firefox       pobierz - wtyczkę flash
 

Jesteśmy niezależnym Domem Produkcyjnym, który z powodzeniem działa na rynku medialnym od ponad 20 lat.

 

FILM FACTOR -1993  

Od 20 lat zajmujemy się produkcją filmową i telewizyjną. Nasza specjalizacja to wielokamerowe realizacje na żywo oraz transmisje on-line. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów i wysokiej klasy sprzęt, w tym 5 i 12 kamerowy wóz realizacyjny wysokiej rozdzielczości do produkcji na żywo i transmisji satelitarnej on-line. (zobacz PDF na www.filmfactor.pl). Nie ograniczamy się jednak do dużych form produkcyjnych – wykonujemy także filmy reklamowe, promocyjne, prezentacje multimedialne, grafikę 3D, 2D, usługi foto. 

Obrazek
Znakomicie wyposażone studio, profesjonalna ekipa, wieloletnie doświadczenie w branży, a przede wszystkim własny sprzęt - to podstawowe atuty wyróżniające nas spośród innych Domów Produkcyjnych i Mediowych. Małe koszty produkcji i oszczędność czasu, którego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze - to jedne z wielu udogodnień na które może liczyć nasz Partner.


Czytaj ofertę na nowej stronie  Domu Mediowego FilmFactor , galeria wideo 

 

Film Factor rozszerzył niedawno swoją działalność. W ramach Promo Event  Group działa kilka niezależnych podmiotów, które wspierają się wzajemnie w kompleksowej usłudze planowania i realizacji produkcji, w tym:  produkcjach filmowych i telewizyjnych, tworzeniu grafiki 3D, wizualizacji - projektowania,  realizacjach wielokamerowych na żywo i transmisjach on-line, przygotowaniu scenariuszy, dubbingach i komponowaniu własnej muzyki do filmów czy działalności wydawniczej  opiniotwórczego Dziennika Gospodarczego Biznesregion.pl, którego wydawcą jest Dom Mediowy Film Factor.

 

Sztuka filmowa daje nam nieograniczone możliwości twórcze - my dążymy do doskonałości...

 Dom Mediowy Filmfactor jest członkiem Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku Białej
Obrazek
 
Złota odznaka Honorowego Paretnera Izby za 2012 r.
Obrazek
   


Zmieniamy standardy - dołącz do nas. Z nami możesz więcej - www.biznesregion.pl .

 
 
 

Jubileusz 20- lecia

 
 
www.filmfactor.pl
 
 

Film Factor w swojej bogatej ponad 20-letniej historii dokonywał wielu transformacji i przemian. Dziś spokojnie może patrzeć w przyszłość.

 
 
 
STRONY : 1 |Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

PartnerzyDMF

Dom Mediowy FilmFactor partner biznesowy PolsatMedia