Zobacz nową stronę
www.filmfactor.eu

zamknij to okno

FilmFactor - poczta@filmfactor.pl

 

Filmy nie wyświetlają śię w przeglądarce Google Chrome, użyj innej przeglądarki.

pobierz - mozilla firefox       pobierz - wtyczkę flash

Gazeta internetowa, drukowana - telewizja

 
 
www.filmfactor.pl
powrót
 
 

Portal oraz miesięcznik BiznesRegion należy do najszybciej rozwijającego się segmentu rynku medialnego w regionie. Opiniotwórczy Dziennik Gospodarczy otoczenia biznesu. Polecany, promowany przez RIHiP w Bielsku - Białej.

Obrazek
BiznesRegion to połączenie internetu, telewizji i gazety drukowanej. Portal i gazeta czytana jest szczególnie przez przedsiębiorców biznesowych zainteresowanych wydarzeniami gospodarczymi i społeczno-kulturalnymi zarówno z Podbeskidzia, jak i z całego kraju. W ramach portalu stworzyliśmy trzy własne produkty marketingowe, doskonale promujące region,  firmę i jej markę tj.Firma Roku,  Biznes i turystyka, Kultura i tradycja. Możliwości reklmowe, tworzenie artykułów sponsorowanych, udostępnienie miejsc do emisji spotów, relacji z różnego typu wydarzeń - to tylko niektóre z wielu możliwości oferowanych w ramach portalu.

 Drukowana gazeta  BiznesRegion ( nakład 20 tyś. egz.)  - jest unikatowym pierwszym w regionie miesięcznikiem gospodarczym dystybuowanym w regionie Śląska, Małopolski i w Warszawie  - czytaj wiecej - tu 

Założycielem i wydawcą  biznesregion.pl jest DM Film Factor

Biznesregion.pl to bezpłatny portal gospodarczy przeznaczony dla partnerów biznesowych. Możesz i Ty odnieść sukces.

Bądź widoczny. Przyszłość Twojej firmy zależy od mądrych decyzji, podejmij jedną z nich już teraz! Dołącz do grona promowanych firm w video portalu gospodarczym : www.biznesregion.pl, który odwiedza co miesiąc ponad 50 tys. Twoich potencjalnych klientów biznesowych.

www.biznesregion.pl   , www.tvpodbeskidzie.pl

 
 
 
 
STRONY : 1 |Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

Filmfactor

3065Bląd zapytania sql.

PartnerzyDMF

Dom Mediowy FilmFactor partner biznesowy PolsatMedia